fbpx
Суспільство
Які овочі заважають схуднути: наукова відповідь

Овочі входять в число найбільш корисних для здоров’я продуктів харчування, а також важливі для збалансованої дієти. Але не всі вони мають благотворні властивості для організму.

З’ясувалося, що деякі з овочів, незважаючи на свої корисні для організму властивості, можуть привести до збільшення ваги.

В ході дослідження кожні чотири роки дослідники Гарварду аналізували щоденник харчування понад 13 тисяч осіб.

Зокрема, фахівці протягом 20 років вивчали харчування і коливання у вазі кожного з респондентів, аналізуючи дані про зв’язок між щоденним раціоном харчування і вагою, а також точні продукти, які можуть перешкоджати схудненню.

В результаті з’ясувалося, що якщо в раціоні респондента переважали крохмалисті овочі, то він частіше за інших набирав зайву вагу і складніше за інших скидав його.

Читайте також: ЯК ПЕРЕСТАТИ БУТИ “ВІЧНО ЗАЙНЯТИМ”

Крім того, результати дослідження показали, що серед овочів, які заважають схуднути, лідером є кукурудза, слідом за якою йде картопля і горох. Втім, незважаючи на нові дані, фахівці відзначають, що не варто повністю виключати зі свого раціону ці продукти, адже вони містять безліч корисних властивостей для організму. Слід лише обмежити їх споживання, підсумовують вчені.

Джерело.

facebook