fbpx
Суспільство
Які побутові речі є найбруднішими?

На багатьох предметах, що оточують нас вдома, можуть осідати мільйони бактерій, нагадали інфекціоністи.

За словами експертів, одним з найбільш забруднених мікробами місць в домашній обстановці може бути постіль.

“Кожну ніч ми втрачаємо мільйон клітин шкіри, а це приваблює пилових кліщів – ліжко варто міняти раз на один-два тижня”, -підказали вони.

Крім цього, інфекціоністи порадили ретельніше стежити за станом матраців, якими, за їх словами, не потрібно користуватися довше дев’яти років.

Але не тільки постільна бiлизна здатна накопичувати небезпечні бактерії. Як не дивно, джерелами забруднення нерідко виявляються жіночі бюcтгальтeри, стверджують експерти. Вони рекомендували прати бюcтгaльтери після трьох-чотирьох разів носіння.

Зубні щітки і кухонні рушники і губки фахівці також занесли в список розсадників мікробів. Вони заявили, що зубну щітку треба міняти хоча б раз на три місяці, а, крім того, ретельно мити після кожного використання. Кухонні рушники і губки медики порадили прати при температурі 60 C щотижня.

Ще в регулярному чищенні, за словами експертів, потребують холодильники і мобільні телефони. Домашній холодильник рекомендовано чистити зсередини кожні три-шість місяців, а поверхня телефонів – регулярно протирати антибактеріальними серветками.

Читайте також: МАТИ ПОСТІЙНО ЗНYЩАЛАСЬ НАД ДИТИНОЮ, ЩО МАЛА ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ

Джерело.

facebook