fbpx
Лайфхаки
Які предмети потрібно завжди носити з собою: корисні поради

Погодьтеся, навіть самі розважливі з нас часом не можуть передбачити, як повернеться життя. Знати все наперед – добре, але ще краще – бути готовим до того, що прорахувати неможливо.

Ми дізналися, що покласти в чемоданчик на випадок екстреної ситуації, який можна було б носити з собою хоч кожен день.

1. Герметичний медичний контейнер

Наша мета – зробити так, щоб необхідні в разі форс-мажору речі займали мінімум місця і при цьому зберігали форму. Ідеально для цього підійде контейнер для збору аналізів, що продається в будь-якій аптеці.

2. Ліхтарик

Недолік світла в екстреній ситуації може стати серйозною проблемою (навіть якщо у вас просто зламалася машина в похмуру годину). Тому краще заздалегідь купити ліхтарик, наприклад в магазині, де продаються товари для спорту і відпочинку.

3. Швейцарський ніж

Крихітні швейцарські ножі хоч і виглядають несерйозно, на ділі виявляються крутими багатофункціональними гаджетами.

Такий предмет зовсім не займає місця, зате вміє відкривати, різати, пиляти, викручувати, загинати і ще багато чого.

4. Бактерицидний пластир

У разі поранення важливо мати можливість як слід обробити і перебинтувати рану. Але, якщо повноцінної аптечки з собою немає, можна скористатися стерильним пластирем, який захистить рану від зовнішніх впливів.

5. Сірники

Які корисні можуть бути в екстреній ситуації сірники, нікому пояснювати не потрібно. Це джерело тепла і світла, який не дасть вам пропасти, якщо знадобиться розвести багаття.

6. Гроші

Екстрена ситуація або просто неприємна пригода можуть початися вже тоді, якщо у вас вкрали гаманець. Добре на цей випадок завжди мати недоторканий запас, який можна буде пустити в хід в разі безвихідної ситуації.

7. Цукерки

Звичайно, льодяники або мармелад не заспокоюють голод, зате стануть відмінним джерелом глюкози і допоможуть впоратися з панікою.

8. Фольга

Закріплена під кришкою контейнера фольга стане бутафорським дзеркальцем, яким в екстреній ситуації можна послати світловий сигнал на далеку відстань. Для цього достатньо зловити на неї сонячний промінь і направити його в потрібну сторону.

9. Замість свистка

Оскільки ми складаємо максимально компактний набір рятувальних речей, покласти в нього повноцінний свисток у нас немає можливості. Замість нього можна додати «пискавку» від дитячої іграшки.

Це подібність свистка, яка безшумно запускає повітря, а випускає зі звуком. За допомогою такого предмета можна подавати звукові сигнали.

Читайте також: ПEРEРВAНА ВAГAТНIСТЬ: ЦЯ ЖІНКА ВТРАТИЛА ДВОХ ДІТЕЙ ВІДРАЗУ

Як упакувати

Щоб всі предмети увійшли в медичний контейнер, рекомендуємо упаковувати їх наступним чином:

  • Стрічкою лейкопластиру щільно обмотати ліхтарик і ніж.
  • Половину місця заповнити сірниками.
  • Поруч з ними помістити згорнуту банкноту із вставленою в неї «пищалкою».
  • Місце, що залишилося утрамбувати цукерками.
  • Фольгу прикріпити до кришки флакона за допомогою двостороннього скотча.

Такий набір зможе виручити вас в непередбачених ситуаціях. При цьому носити його з собою зовсім нескладно: контейнер поміщається навіть в кишеню.

Джерело.