fbpx
Лайфхаки
Які предмети та речі здатні приносити нещастя?

Вважають що людина, яка користується чужою річчю, забирає собі енергетику її колишнього господаря.

Тому той, хто купив вже ношену річ, як би розігрує власну лотерею, щиро сподіваючись, що придбаний ним одяг носила хороша людина.

Ризик є і в зберіганні своїх старих і заношених речей, тому що вони також акумулюють різного роду нещастя і хвороби, але вже ваші власні. Але нічого цього немає по відношенню до нової речі.

Навіть якщо куплений вами одяг, зшив хронічний невдаха або людина зі злочинними нахилами, їх енергетика навряд чи відкладеться на цьому виробі з огляду на короткочасність такого контакту.

Крім цього, є величезна кількість різного роду звичаїв і прикмет, які диктують, які речі варто мати, а від яких краще бути подалі. Багато з такого списку мають цілком раціональне підгрунття, інші ж, навпаки, безглузді з логічної сторони.

Але, незважаючи на це, у всіх у них є здатність «надфізично» впливати на людину. Прикладів цьому більш ніж достатньо: не користуватися посудом з відколами і тріщинами, не брати подарунки від незнайомої людини, не підбирати дріб’язок на дорозі та інші.

Речі в чаклунстві

Чорна магія широко використовує різні предмети для наведення проклять. Деякі з таких речей є звичайними і нічим не примітними. Інші, навпаки, виготовляються спеціально і вже за зовнішнім виглядом відрізняються від звичайних предметів.

Такі, наприклад, різні «обереги» і ляльки вуду, що несуть зло. Особливість всіх предметів, які застосовуються в магії в тому, що всі вони є носіями активно діючої інформації, нанесеної на них магом за допомогою спеціального обряду.

Ці речі як правило не роблять ніякого впливу на випадкового перехожого, який торкнувся до них, але бувають надзвичайно небезпечними для того, кому вони призначені.

Джинкс

Джинкси – звичайні речі, які приносять біду або горе. Їх відмінність від тих, які служать носіями наведеного пристріту, в тому, що їх така властивість з’являється спонтанно, без будь-якого впливу ззовні.

Багато з цих речей дуже корисні в побуті. Єдине, що вдалося встановити про Джинкси, – це те, що вони якимось чином пов’язані з певною людиною, її сім’єю або її родом. Оповідань про Джинкси особливо багато в західній і американській культурі, звідки, власне кажучи, і прийшло це слово.

Прикладом є історія з машиною ерцгерцога Франца-Фердинанда, вбитого в Сараєві напередодні Першої світової війни. Документально встановлено, що цей автомобіль згодом приносив нещастя і загибель всім, хто на ньому їздив або володів ім.

Джинксом був і улюблений «порше» американського кіноактора Джеймса Діна. На цій клятій машині він і розбився в 1955 році. Його мотор продемонстрував свою згубність для оточуючих, навіть тоді, коли його намагалися розібрати на запчастини, – звалившись при невдалому вивантаженні, він переламав ноги присутньому механіку. А коли двигун та інші деталі переставили на інші автомобілі – всі вони точно так само розбилися на дорогах, покалічивши водіїв і пасажирів.

Коли кожух «багатостраждальної» машини підвісили в якості рекламного посібника для безпеки на дорогах, то він впав з висоти, покалічивши випадкового перехожого. Але цим все не закінчилося – вантажівка, яка перевозила корпус битого «порше» в інше місце, раптом потрапила в аварію, в результаті чого водій загинув. Перевантажили спотворений кузов на іншу машину – в дорозі у неї не спрацювали гальма, і автомобіль врізався в якусь будівлю.

Ось ще один приклад. В середині XIX століття спускали зі стапелів один з найбільших кораблів тих часів під назвою «Грейт Істерн», але під час випробування загубився фахівець по заклепкам разом зі своїм помічником, потім загинув головний конструктор пароплава, безглуздим чином впавши з верхньої палуби.

Через кілька років експлуатації у пароплава вибухнув один з котлів, через що і загинули 5 матросів. Ще один матрос був порубаний гребним колесом, а капітан, який ризикнув піти йому на допомогу, потонув.

Перетинаючи Атлантичний океан, корабель заблукав і протягом декількох місяців кружляв, як Летючий голландець, поки його не виявили. Аби далі не спокушати долю, власники пустили корабель на металобрухт і при розбиранні виявили скелети майстра по заклепкам і його помічника, які застрягли між перегородками корабля.

Крісло смерті

Мова йде не про електричний стілець, і не про знаряддя інквізиторських катувань, і навіть не про інвалідне крісло. Так назвали звичайне, але старовинне крісло, що стоїть в трактирі «Басбі Стілець» в місті Хадерсфільд (графство Йоркшир, Англія).

До початку XVIII століття це було звичайне крісло, яке справно служило його власникам майже сотню років, поки його не придбав кривавий маніяк на ім’я Том Басбі.

Читайте також: 7 ЗВИЧОК ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВИГЛЯДАЮТЬ МОЛОДШИМИ, НІЖ ВОНИ Є НАСПРАВДІ

Коли його зловили і судили, то перед стратою Басбі оголосив: «Всякий, хто скористається моїм улюбленим кріслом, відправиться слідом за мною в пекло». Таким чином, з 1707 по 2007 рік крісло знищило 65 осіб.

Останньою його жертвою була молода американка, яка оголосила всім, що вона не вірить у забобони, сіла в крісло і була розірвана бродячими собаками, ледь вийшла з корчми.

Джерело.

facebook