fbpx

Які продукти категорично заборонено їсти на ніч

Утримайтеся від вживання цієї їжі перед сном.

Їсти перед сном в будь-якому випадку дуже погано. Це позначається не тільки на самому сні, а й на загальному здоров’я людини. Звичайно, всі ми знаємо, що перед сном краще не їсти жирної їжі. Але на цьому список не закінчується.

Пропонуємо вам список продуктів, які категорично заборонено їсти перед сном.

  • Бекон

Перетравлюють бекон буде досить довго, щоб ви кілька годин не могли заснути. І, до речі, це стосується не тільки м’яса, але і будь-яких інших жирних продуктів, включаючи картоплю-фрі.

  • Злаки

Вівсянки і пластівці – це просто ідеальний сніданок, який і продубити вас і дасть величезну кількість енергії. І приблизно так само вони діють і ввечері.

Поївши злаки на вечерю ви, швидше за все, не заснете в найближчі кілька годин. До того ж, надлишок цукру дуже погано вплине на ваш організм.

Читайте також: ЧОМУ НЕ МОЖНА ПИТИ АЛКОГОЛЬ У ПРИСУТНОСТІ ДІТЕЙ: РОЗПОВІЛИ ЕКСПЕРТИ

  • Морозиво

В принципі, головне чого потрібно уникати перед сном – це жирна їжа і цукор. Тому перед сном порадуйте себе фруктами. Це буде і смачно і дуже навіть корисно.

  • Шоколад

Навіть якщо ви будете їсти чорний шоколад, в якому практично немає цукру, це все одно дуже погано позначиться на вашому сні.

Справа в тому, що шоколад з високим вмістом какао має в своєму складі кофеїн, який підніме серцевий пульс і позначиться на вашому сні.

Джерело.

You cannot copy content of this page