fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Без рубрики
Які продукти незабаром здорожчають чи здешевіють

Хліб в Україні подорожчає в середньому на 20%.

Такий прогноз робить експерт агропромисловості Денис Марчук. За його словами, за буханку покупцям доведеться віддати близько 10 гривень. При цьому подорожчають також інші вироби з борошна, зокрема макарони.

Експерт,  зазначив, що подорожчання спіткає інші продукти – м’ясо, молочку і яйця. При цьому гречка навпаки подешевшає. “Серед популярних продуктів, на які ціна буде падати, -гречана крупа.

Вперше з початку цього року ціна на гречку не росла, а знизилася на 2-4 гривні”, – повідомив Денис Марчук.

Фахівець відзначив, що восени знизяться ціни на моркву, буряки, цибулю – в основному за рахунок присадибних господарств.

Читайте також:ЯК ХУДНУТЬ СУПЕРМОДЕЛІ: ДІЄТА АНГЕЛІВ VICTORIA’S SECRETS

Джерело.

Related Post

facebook