fbpx
Суспільство
Які продукти обов’язково треба вживати перед сніданком?

Сніданок – це найважливіший прийом їжі за весь день.

Хоча б з тієї причини, що зранку ви можете з’їсти все, що завгодно. Але чи буде це «все» корисним? Для того, щоб вам запастися енергією на весь день та одразу додати собі бадьорості є три необхідних продукти, які треба вжити ще до сніданку.

По-перше, не полінуйтеся, а зробіть для себе дві склянки теплої лимонної води. За ніч наш організм зневоднюється, тому треба «втамувати» його потреби в рідині з самого ранку. А додавши до води лимонний сік, ми запускаємо всі обмінні процеси. Але зауважте, вода обов’язково повинна бути теплою, щоб стимулювати шлунково-кишковий тракт та зміцнити свій імунітет.

По-друге, після теплої лимонної водички потрібно «закалапуцати» собі ще один напій з додаванням спіруліни. Спіруліна – це водорість, яка служить профілактикою для багатьох захворювань та інфекцій.

Для того, щоб зробити такий напій треба розчинити одну чайну ложку спіруліни у 100 мл теплої води і дати настоятися близько 15 хвилин.

По-третє, після напою зі спіруліною треба почекати 15-20 хвилин і випити 1 столову ложку рослинної олії, природно не рафінованої холодного віджиму. Рослинні масла відмінно прочищають шлунково-кишковий тракт, перешкоджають утворенню жовчнокам’яної хвороби та дискінезії жовчовивідних шляхів та чистять судини від жирових бляшок.

Однак є 2 протипоказання до прийому рослинних масел: жовчнокам’яна хвороба і виразки шлунково-кишкового тракту в період загострення. При наявності їх масло просто може викликати напад.

Читайте також: ФАНАТИ ПРИГОЛОМШЕНІ: ЛІДІЯ ТАРАН РОЗПОВІЛА ШОКУЮЧУ ПРАВДУ ПРО СТОСУНКИ З ЕКС-ЧОЛОВІКОМ ДОМАНСЬКИМ

Джерело.

facebook