fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Україна
Які професії вивчають українці, яким за 45

Українці, які в 45 років вирішили змінити фах, здебільшого обирають професію психолога та соціального працівника.

За ними слідують спеціальності: сестринська справа, менеджмент та куховарство. Такі дані оприлюднили у Державній службі зайнятості.

За їх даними, ті українці старше 45 років, які мають 15 років страхового стажу, але ще не вийшли на пенсію і вирішили звернутися до ДСЗ, можуть отримати “квиток” на безкоштовну освіту.

Така послуга існує для підвищення конкурентоздатності людей цієї вікової групи на ринку праці. Крім них ваучер можуть отримати й звільнені з військової служби учасники АТО, які мають інвалідність,
– роз’яснили у ДСЗ.

Отримати такий ваучер людина може у будь-якому центрі зайнятості. Після цього можна обрати навчальний заклад для перекваліфікації. Однак вартість ваучера на навчання не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму. В іншому випадку різницю у вартості навчання доведеться оплатити самостійно.

Читайте також:КАНАДА ШУКАЄ ІММІГРАНТІВ ДЛЯ РОЗБУДОВИ ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ СВОЇХ РЕГІОНІВ

Джерело.

Related Post

facebook