fbpx
Суспільство
Які професії зникнуть в найближчі десять років?

«Всі професії потрібні, всі професії важливі», – стверджував класик.

Але сьогодні це твердження можна поставити під сумнів, і тим, хто збирається шукати роботу і мати пристойний заробіток протягом найближчого десятиліття, важливо не помилитися з вибором професії. Справа в тому, що розвиток технологій і культурні зміни призвели до того, що одні професії з’являються, а інші повільно зникають. Саме про останні і піде мова в цьому огляді.

Роздрібний касир

Оскільки в магазинах все частіше зустрічається самообслуговування і автоматизовані процеси при покупці, типова професія касира в роздрібній торгівлі в кінці кінців зникне. Технологія дозволила багато в чому вдосконалити, здавалося б, такий простий процес, як вчинення покупок, та й, як виявилося, клієнти сьогодні хочуть якомога менше взаємодіяти з іншими людьми.

Спеціаліст телемаркетингу

В даний час люди не використовують звичайний міський телефон стільки, скільки вони звикли це робити раніше. З’явилися інші, більш ефективні способи спілкування з клієнтами, такі як електронна пошта або текстові повідомлення. Старомодний телемаркетинг поступово стає «вмираючим» явищем минулого. Оскільки електронний маркетинг знаходиться на підйомі, незабаром навіть не знатимуть, що таке телемаркетинг.

Турагент

З появою Інтернету і можливості замовити прямо на сайті дешевші тури, ніж в турагентствах, зараз вже незрозуміло, навіщо потрібен «живий» турагент. Пройшли ті дні, коли була потрібна допомога третьої особи, щоб знайти якомога кращий варіант для подорожі, оскільки в Інтернеті це все набагато простіше.

Диспетчер в таксі

Оскільки все більше набувають популярності додатки для виклику таксі онлайн, в служби за викликом таксі дзвонять все менше. А, зважаючи на те, що смартфон є, мабуть, у кожного другого, варто тільки здогадуватися, як ситуація буде виглядати через 10 років.

Видавці

Тож не дивно, що друковані засоби масової інформації поступово зникають з ужитку. Все більше і більше споживачі, які хочуть розваг і новин, вибирають цифрові технології, адже це зручно, а до того ж безкоштовно. Видавничі компанії з працею встигають в ногу з часом і поступово закриваються, поступаючи дорогу новим цифровим медіа-компаніям.

Поштові працівники

З появою сучасних технологій та електронного зв’язку, потреба в поштових працівниках поступово сходить нанівець. Зараз ця робота має мало шансів для кар’єрного зростання та просування.

Читайте також: В ТРОЛЕЙБУСІ ВЕЗИ ДИТИНУ В СОБАЧОМУ ОШИЙНИКУ (ФОТО)

Джерело.

facebook