fbpx
Лайфхаки
Які слова ні в якому разі не можна говорити перед дзеркалом?

Дзеркала – предмет містичний і таїть в собі безліч загадок.

З найдавніших часів вони використовувалися як помічники для переходу в інший світ або передбачення долі. Предмет сили здатний проектувати думки і почуття людини, тому деякі дії і маніпуляції перед своїм відображенням не тільки небажані, а й небезпечні.

Слова, які не варто вимовляти перед дзеркалом:

«Мені погано». Часто в нападі злості, образи чи агресії ми дивимося в дзеркало і шкодуємо себе, але робити це вкрай небезпечно. Адже слово, сказане з сильним імпульсом, знаходить відгук у інших світах і здатне бумерангом повернутися, притягуючи в життя все погане, про що ми думаємо в цей момент.

«Мені боляче». Біль – один з непередбачуваних джерел втрати, який притягує до мовця хвороби, і не тільки до нього, а й в те місце, де висить дзеркало. Відбиток болю, немов зліпок пораненої душі, здатний тривалий час переслідувати людину, не даючи їй повноцінно жити.

«Я не красивий». Це небезпечне твердження, яке необхідно виключити зі своєї мови. Такі слова часто змінюють людину не тільки зовні, але і внутрішньо. Душа, сама по собі досконала, страждає через такі висловлювання, починає хворіти і породжувати незворотні наслідки, що змінюють характер людей в гіршу сторону.

«Я дурний». Небезпечні слова, вимовлені при погляді в дзеркало, та ще й підкріплені імпульсом розчарування в своїх здібностях, можуть дійсно вплинути на пам’ять, стираючи її, виявляючи прогалини в знаннях і нездатність впоратися з найпростішими завданнями.

«Я бідний / жебрак». Ці слова також здатні принести в життя руйнування, пов’язані з фінансовими збитками, закриттям грошових чакр, а також постійною невдачею в справах. Виключіть ці слова, замінюючи їх на «я успішний / у мене все вийде / я досягну своєї мети».

«Жах / жахливо». Ці слова заборонені і церквою, тому що вони походять від лукавого і привертають в життя всілякі біди і нещастя. Якщо ви не бажаєте, щоб ваше життя складалося з постійної боротьби над страхами, недугами та іншими проявами хаосу, забудьте про ці вирази.

«Мені сумно». Бувають моменти, коли смуток дійсно переважає. Кожна людина схильна до переживань, однак жаліти себе, забуваючи про свої прагнення і успіхи, нерозумно. У періоди, коли настрій прагне до нуля, використовуйте всі доступні способи, щоб позбутися від руйнівної дії жалості до себе.

«Я не потрібен». Цей страшний вираз може залишити говорючого в повній самоті, тому, стоячи перед дзеркалом, навіть і думати не смійте про таке. Подібна думка може обернутися відходом коханої людини, нерозумінням з боку найближчих і втратою віри в себе.

Читайте також: 7 ПИТАНЬ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПОЧАТИ РОЗМОВУ З БУДЬ-ЯКОЮ ЛЮДИНОЮ

«Мені все набридло». Поєднання таких слів здатне змінити не тільки життя, але і світогляд людини. Воно може нашкодити навіть життєрадісним людям з сильним біополем. У хвилини відчаю варто вдаватися не до негативних висновків, а до прагнення виправити помилки.

«Смерть». Це слово – страшний провокатор. При погляді в дзеркало, а особливо в відображення своїх очей, дзеркала душі, ви здатні накликати на себе біди і нещастя. Відлуння негативу постійно наповнюють простір, а енергетична ослабленість, як магніт, притягує до людини негативну енергетику.

Будь-яке слово, сказане на піку емоцій, залишається в тонкому світі. Посилене багаторазовим повторенням за допомогою дзеркала, воно повертається в наше життя і починає впливати на неї. Візьміть собі за правило починати день з позитивних установок. Якщо у вашому житті сталося нещастя, ви ображені, вас зрадили, підійдіть до дзеркала.

Джерело.

facebook