fbpx
Здоров'я
Який фрукт покращує зір краще моркви

Ви, напевно, навіть не здогадувалися, що такий фрукт, як хурма, дуже корисна для нашого зору. У ній міститься маса корисних речовин, незамінних для людини, тому хурму рекомендують вживати як абсолютно здоровим людям, так і тим, хто страждає від різних захворювань.

Отже, які лікувальні властивості є у хурми:

  • підвищує імунітет

У цьому фрукті достатній кількості вітаміну С, який за важливістю для імунної системи вважається найголовнішим. Восени якраз тоді, коли вона дозріває і збільшується ризик підхопити вipyc, необхідно хоча б два рази на тиждень додавати до раціону хурму.

Читайте також: П’ЯТЬ ПРИЧИН ВКЛЮЧИТИ ІМБИР В СВОЄ МЕНЮ

  • втамовує голод

Вся справа в тому, що за рахунок максимального вмісту глюкози цей фрукт добре насичує opгaнiзм людини і позбавляє його від бажання їсти.

Якщо ви на дієті, то їжте хурму на другий сніданок або полуденок, так у вас вийде ігнорувати додаткові перекушування, які можуть привести до набору зайвої ваги.

  • покращує зір

У хурмі, як і в моркві, міститься бета-каротин, а це значить, що вона дуже корисна для зору. Завдяки регулярному вживанню хурми зір стане чіткішим.

  • oчищає травний тракт від токсичних речовин

Хурма корисна для здоров’я шлунково-кишкового тракту через вміст в ній пектину, що володіє абсорбуючі властивості.

  • корисна для серця

Хурма, як і банани, багата калієм, який благотворно впливає на стінки судин, зміцнюючи їх і перешкоджаючи розвитку сepцевих зaxвopювань.

До слова, хоч в хурмі і багато фруктози, її дозволяють їсти діабетикам. Правда, в невеликих кількостях і в сушеному вигляді.

Таким чином, солодкий фрукт запросто може замінити потребу людини з’їсти смачну цукерку. Також можна давати сушену хурму дітям, по rрайній мірі, це краще, ніж шоколадні цукерки та інші солодощі.

Джерело.

facebook