fbpx
Суспільство
Яким компліментам віддають перевагу жінки: наукова відповідь

Жінки віддають перевагу чоловікам, які в своїх компліментах використовують метафоричну мову. Про це повідомили вчені з Університету електронної науки і технологій в Китаї.

За словами дослідників, саме такі компліменти, як “Ваші очі – ранкова роса” або “Ваша посмішка як вередливий домовичок”, сприймаються краще, ніж буквальні вирази типу “Ваші губи так сeкcyaльнi”.

Ті ж висновки, додали вчені, стосуються і розмов про володіння або майно жінки. Краще сказати “Ваш сад – це море квітів”, ніж “Ваші двері такі міцні”, кажуть вони.

“Результати підтверджують наші гіпотези про те, що на стадії залицяння, коли компліменти служать проявом якостей партнера, жінки віддають перевагу метафорам, особливо oригiнальним, у словесній структурі”, – радять учені.

Читайте також: 5 ПРОДУКТІВ ДЛЯ ЗДОРОВИХ СУГЛОБІВ

Вони також припускають, що використання метафор має на увазі, що людина є творчою і розумною, а не просто вибагливою і дивною.

У дослідженні китайських вчених також підтвердилася їх гіпотеза про те, що жінки вважають за краще отримувати компліменти про свою зовнішність, а не про майно.

Джерело.

facebook