fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Суспільство
Якщо дитину сварить чужий дорослий: поради батькам, як реагувати правильно

З ситуацією, коли дитині робить зауваження чужий дорослий, можна зіткнуться буквально на кожному кроці. І, на жаль, найбільш часта реакція батьків – підтримати дорослого, а не дитину.

В першу чергу, варто звернути увагу на реакцію самої дитини. Найчастіше, він переляканий, відчуває себе в небезпеці, і дивиться на маму (тата) – чекає підтримки.

Тому, батькам важливо захистити дитину. Перший крок – фізично загородити дитину від стороннього, якого дитина сприймає як загрозу.

Далі, потрібно повернути ситуацію так, щоб стороння людина звертався до вас, а не до дитини. Але пам’ятайте, ваша дитина знаходиться поруч, і потрібно показати йому правильну модель поведінки. Для цього, продемонструйте повагу до опонента і, спокійним голосом з’ясуйте причину конфлікту.

Якщо ви згодні з тим, що дитина поступила неправильно – варто вибачитися. А з дитиною обговорити цю тему вже віч-на-віч, пояснивши йому, яка поведінка прийнятна в таких ситуаціях.

Читайте також: Ви знаєте чому кров на аналіз беруть саме з безіменного пальця?

Джерело.

Related Post