fbpx
Шоу-бізнес
Яна Соломко зробила татуювання на знак протесту

Яна зізналася, що їй не відразу вдалося стати співачкою.

Співачка і телеведуча Яна Соломко поділилася з шанувальниками на сторінці в Facebook зворушливою історією. Яна зізналася, що їй не відразу вдалося стати співачкою – її батьки наполягли, щоб вона закінчила юридичну академію.

Тоді в підлітковому віці Соломко в знак протесту вирішила зробити татуювання. Через постійні депресій артистка почала набирати вагу.

“Моє перше татуювання я зробила в підлітковому віці, в протест всьому і всім хто намагався мене загнати в якісь рамки. Цим я спробувала показати, що у мене є власна думка, і я буду займатися своєю улюбленою справою! Але мого терпіння тоді не вистачило, і мої батьки наполягли на юридичній академії. В один момент я просто здалася, втратила інтерес до музики, перестала співати, адже вважала, що недостатньо талановита, якщо вже рідні вважають, що мені краще бути адвокатом. Тоді я почала набирати вагу, у мене почалися постійні депресії, і я остаточно переконалася в тому, що моє життя буде нудним і похмурим, і я буду до смерті займатися тим, чим я не хочу. Але іноді на допомогу приходять правильні люди, і я буду завжди вдячна своїм друзям, які витягли мене з того стану, і знову повернули мені віру в себе!”, – розповіла зірка.

Читайте також: СІЧНЕВІ ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ВИДАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

1_1227

Джерело.

Related Post

facebook