fbpx
Breaking News
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Політика
Янукович розкрив деталі своєї втечі в Росію

Втікач розповів, що він їхав в сторону Криму, але в районі Мелітополя потрапив в засідку.

Екс-президент Віктор Янукович, що ховається від правосуддя, на допиті в суді розкрив деталі своєї втечі в Росію в кінці лютого 2014 року.

“22 числа ми рухалися в напрямку Криму. В районі Мелітополя ми потрапили фактично в засідку, яка була в 5 км від нас. Передова група, яка мене супроводжувала, побачила озброєних людей в одязі без відзнак. Крім того, вони побачили, що вони озброєні автоматичною зброєю”, – розповів він.

За його словами, передова група розгорнулася, у телефонному режимі попередила охорону – і колона була зупинена.

“Була отримана інформація, що в засідці люди отримали наказ розстріляти кортеж президента і нікого не залишати в живих. Ми добре розуміли, що зараз з цієї засідки люди будуть їхати нам назустріч. Також у нас була думка, що з Донецька слідом за нами також виїхали. Йшлося про життя людей – і ми почали шукати вихід. Коли мої охоронці запитали, що будемо робити далі, я відповів, що нам потрібно рухатися на Крим”, – додав Янукович.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року ввечері Янукович терміново виїхав з Києва на схід України, потім перебрався до Криму, а звідти – до Росії.

Читайте також: АЛЛА ПУГАЧОВА ЗІЗНАЛАСЯ, ЩО СЕРЙОЗНО ХВОРА

Джерело.

Related Post

facebook