fbpx
Політика
Єльченко розповів про “червону лінію”, яку перейшов Чуркін

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко вважає, що виступам постійного представника РФ при ООН Віталія Чуркіна по ситуації в Україні немає виправдання, тому що замість того, щоб покривати військові злочини своєї країни, він міг не погодитися з вказівками керівництва і подати у відставку.

За словами українського дипломата, російський постійний представник завжди чітко виконував свої обов’язки, але замість простого читання тексту виступу надавав йому “якусь іскру”. Особливо, якщо це стосувалося України.

“Ось цього я ніколи не міг зрозуміти, звідки у нього з’явилося таке особисте з величезним знаком мінус ставлення до нашої держави. Я не думаю, що коли-небудь від України він щось мав погане. Ось це вже, мабуть, була та червона лінія, яку він перейшов добровільно, і саме тому його діяльність і отримувала такі оцінки в середині нашої держави”, – зазначив Єльченко.

Читайте також: ДИТИНА ЗАГИНУЛА ВІД ВИБУХУ

Нагадаємо, Віталій Чуркін раптово помер 20 лютого 2017 роки за день до свого 65-річчя. Його госпіталізували з будівлі постійного представництва Росії при ООН на Манхеттені без свідомості.

Джерело.

facebook