fbpx
Культура
Євробачення-2017: де в Києві з’явиться Евросело і Євроклуб

Влада міста розповіла про підготовку до пісенного конкурсу

Влада столиці провели нараду з підготовки до міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, який в наступному році відбудеться в Києві.

Уже визначено п’ять основних локацій, які задіють у заході. “Дві локації будуть розміщені в МВЦ – основна арена і прес-центр. EuroClub розміститься в БЦ “Парковий” (там знаходиться знаменита “вертолітний майданчик Януковича” – Авт.). Євросело організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється. Святкові заходи будуть проводитися в “Мистецькому Арсеналі”, КМДА або на території “Софії”, – повідомив на своїй сторінці в Фейсбук директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Також, за його словами, на нараді детально обговорили необхідний благоустрій по кожному з майданчиків Євробачення. “Особливу увагу приділяємо благоустрою Лівобережної площі, оскільки там розташовані відразу дві локації. Обговорили можливість запуску річкового трамвайчика, який курсуватиме по Дніпру від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на Лівобережній. Визначили необхідність створення проекту зручних пішохідних переходів”, – повідомив Сергій Майзель.

Чиновник також уточнив, що в рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведено капремонт основного освітлення і дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація на Броварському проспекті, Русанівській набережній і мосту Метро.

На Хрещатику буде створена комфортна зона, буде проведено ремонт дорожнього покриття та відремонтовано фонтан на Майдані Незалежності. Також визначили зміни в організації дорожнього руху та обговорили необхідність установки додаткових світлофорів.

Читайте також: “Євробачення” в Києві: як відреагували українці

Джерело

Related Post