fbpx
Україна
Євробачення-2017: реакція іноземців на Київ

У соцмережах гостей Євробачення найбільше фотографій київських храмів. Деякі іноземці пишуть, що представляли Київ холодним і сірим, а місто виявилося зовсім іншим.

А не до кінця розфарбовану в кольори веселки Арку Дружби народів гості сприйняли як символ ЛГБТ. Однак крім приємного подиву є приклади негативного досвіду.

Ірландець Chasing Penelope зіткнувся на залізничному вокзалі з табло без перекладу розкладу на англійську. А фотограф Elliott Franks ледь не став жертвою шахраїв. Яким іноземці побачили Київ, дізнавався “Сегодня”.

“Трохи дивно. На цьому ж місці була барикада під час Євромайдану. Тепер огорожа Фан-зони Євробачення”, – пише Brian Esbensen.

“Я думаю, що уроки української і російської мови торік були одним з моїх кращих рішень! І, думаю, було б набагато складніше і без них”, – Chasing Penelope.

“Київ – прекрасне місто! Чудова їжа, люди, архітектура і погода!” – учасник Євробачення від Швеції Робін Бенгтссон.

“Коли я приїхав, мене ледве не пограбували. Я мало не став жертвою шахраїв, але, на щастя, мені вдалося втекти від двох хлопців, які були співучасниками цієї схеми”, – фотограф Elliott Franks.

“Київ сьогодні теплий, сонячний і зелений. Я уявляв його холодним і сірим”, – Karl Downey.

Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 і 11 травня, фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, відбудеться 13 травня.

Читайте також: SIM-КАРТУ В УКРАЇНІ МОЖНА БУДЕ КУПИТИ ТІЛЬКИ З ПАСПОРТОМ

facebook