fbpx
Breaking News
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Події
З Дніпра зроблять Амстердам

У мерії створили відомство, яке займеться створенням нового іміджу міста Дніпро.

У дніпровській мерії оголосили про створення нового відомства – так званого Dnipro Development Agency, або агентства з розвитку міста. “Сегодня” дізналася, чим займатиметься новоспечена структура і навіщо подібний орган потрібен місту.

У міськраді кажуть, що головним завданням відомства стане формування позитивного іміджу Дніпра для потенційних гостей і інвесторів, розвиток туристичної галузі, а також супровід ініціатив, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату. “Наше завдання – ініціювати проекти, залучати якомога більше грантових, донорських коштів, інвестицій в місто, – розповів директор агентства Володимир Панченко. – Будемо займатися аналізом бізнес-проектів і проектів розвитку, в тому числі в сфері енергозбереження та екології, працювати з інвесторами”.

За словами чиновника, основна концепція, від якої будуть відштовхуватися у відомстві, вже вироблена. “Вона буде будуватися на двох стовпах: Дніпро – комфортний простір для проживання і Дніпро – технологічний, індустріальний, науковий і бізнес-хаб. Створення саме такого іміджу для нашого міста ми бачимо на меті”, – поділився Панченко.

Так, вже в найближчих планах відомства – проведення великого заходу: виставки-форуму “Дніпро-Арт-Індастріал”, для участі в якому чиновники розраховують залучити провідних IT-фахівців міста, а також видних представників промислової і туристичної сфер. “Таким чином, ми хочемо поставити Дніпро на інвестиційну карту світу. Місто має створити власне нове обличчя”, – підкреслюють в агентстві. Точних дат проведення в місті цієї великої бізнес-події чиновники поки що не називають, але обіцяють, що відбудеться вона в наступному році.

Ще одним своїм пріоритетом в новоспеченому відомстві називають великомасштабну підтримку малого і середнього бізнесу. З цією метою в агентстві вирішили провести конкурс бізнес-проектів, переможці якого зможуть отримати на розвиток своєї справи значні суми – від $ 30 тис. до $ 2,5 млн. Прийом заявок на участь в цьому конкурсі вже стартував, обмежень в сферах діяльності здобувачів тут немає, але пріоритетними є такі напрямки, як екологія та енергозбереження.

Втім, лише проведенням іміджевих заходів та конкурсів в новій структурі обмежуватися не збираються, виношуючи куди більш грандіозні плани, які повинні торкнутися навіть самого архітектурного вигляду Дніпра.

“Ми збираємося впроваджувати нову модель міського простору, яку ми назвали “Український Амстердам”, – поділився планами Панченко. – Сенс цієї ідеї в тому, щоб розвивати забудову в Дніпрі по амстердамській моделі, поступово перетворивши його в гарне місто на річці, переважно з невисокою забудовою. Само собою, втілювати її ми будемо спільно з нашим архітектурним управлінням. Також активно будемо розвивати різні нестандартні туристичні напрямки: технологічний туризм, бізнес-туризм, арт-туризм, фуд-туризм. у нашого міста є все, щоб перетворитися на повноцінний туристичний центр – славна історія, різноманітні природні ландшафти, наявність цікавих об’єктів”.

Читайте також: ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБА ВІДПОВІЛА НА СЛОВА ЛУКАШЕНКА ПРО УКРАЇНУ

Джерело.

Related Post

facebook