fbpx
Україна
З’явилось вражаюче відео посадки бойових літаків на автодорогу

У мережу виклали відео вчорашньої посадки військових літаків МіГ-29 та Су-24 на автодорогу Київ-Чоп. Бойові вильоти проводило повітряне командування “Захід” у рамках командно-штабних навчань “Небесний щит – 2016”.

Про це йдеться на офіційній сторінці командування у Facebook.

Під час заходу відпрацьовані практичні дії, зокрема, виконання льотно-тактичних завдань, як вдень так і вночі. А саме здійснено імітовану посадку авіаційної техніки у визначеному районі.

“Відповідно до плану бойової підготовки виконувалася посадка літаків МіГ-29 та Су-24 на визначену ділянку дороги.

За роки існування Збройних сил України відповідний елемент льотний склад виконує не вперше, є великий попередній досвід під час відпрацювання зазначеного елементу льотно-тактичної вправи на базових військових аеродромах, а також під час проведення заходів перебазування авіації на інші визначені аеродроми.

Оскільки в країні напружена та складна ситуація, ми завжди маємо бути готові виконувати бойові завдання з виводу літаків із-під удару”, – каже полковник Олексій Марченко, тимчасово виконуючий обов’язки командира повітряного командування “Захід”.

Читайте також: “НЕНАВИДІТИ УКРАЇНУ, АЛЕ ПРАЦЮВАТИ В ДЕРЖУНІВЕРСИТЕТІ ТА ОТРИМУВАТИ ВІД НЕЇ ЗАРПЛАТУ”: У ОДЕСІ ВИКРИЛИ ДВОХ ВИКЛАДАЧІВ-ВАТНИКІВ (ФОТО, ВІДЕО)

Джерело.