fbpx
Події
З’явилися подробиці вбивства немовляти, яке народила школярка

У місті Козятин Вінниччини батьки, вчителі і лікарі не помічали вагітність 14-річної Тетяни, яка 28 січня самотужки народила вдома живого хлопчика, а потім викинула у вікно.

“Дівчинка у грудні хворіла. Простудилась. До неї приходив сімейний лікар. Оглядав. То ми вже собі не дивуємо, що не помічали її вагітності. У п’ятницю вона приходила у блузці. На фізкультуру ходила. Щоправда, лише на розминці була, бо звільнена від основної групи занять” – говорить директор школи № 2 Євгенія Кудрявець.

Зараз неповнолітня породілля під наглядом лікарів гінекологічного відділення райлікарні. Біля неї бабуся. Батьки відмовилися коментувати.

Читайте також: ЙОГО УСМІШКУ ПАМ’ЯТАТИМУТЬ УСІ: КОГО НАСПРАВДІ ВТРАТИЛА УКРАЇНА В БОЯХ

“Дайте спокій. Я на ліках. Нічого говорити не будемо без адвоката” – відказала бабуся.

Батьком дитини виявився 17-річний студент Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. Він напівсирота. Його виховує батько та дідусь. Мати померла, коли хлопець навчався у 3 класі.

“Хлопець знав, що його дівчина вагітна. Просив, щоб вона розповіла матері. Сам не збирався відмовлятися від дитини. Не знав, що вона таке зробить, бо мав намір виховувати” – каже слідчий відділу поліції Козятина Дмитро Микитюк.

У Вінниці вже провели судово-медичну експертизу. З’ясували, дитина народилася живою і загинула від травм після падіння з 5-го поверху.

Дівчина народжувала вдома, коли в сусідній кімнаті спали її батьки. Вони не чули криків доньки під час пологів.

“В неї вночі почалися пологи і одразу після того відкрила вікно і викинула дитину. Потім пішла у ванну митися. В цей час прокинувся батько дівчинки. Побачив, що горить світло. Підходить і бачить, що донька вся в крові. Викликали “швидку”, бо почалася кровотеча. Тільки під тиском лікарів, вона зізналася, що народила дитину. Батько поїхав додому і у дворі, під вікнами будинку знайшов мертве немовля, – додає слідчий. – Батьки підозрювали, що дитина вагітна. Дівчинка не підтверджувала. Можливо, мати в розмові з донькою залякувала, що в неї такий вік, що може “залетіти”. Напевно, злякалася осуду”.

За вбивство новонародженої дівчинці загрожує 5 років позбавлення волі.

Читайте також: НЕПОВНОЛІТНЯ МАТИ ВИКИНУЛА З ВІКНА НОВОНАРОДЖЕНУ ДИТИНУ

Джерело.

facebook