fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Здоров'я
За кількістю хворих на мультирезистентний туберкульоз – ми є одним із світових лідерів: пише Супрун

Епідемія туберкульозу в Україні є серйозною проблемою для системи охорони здоров‘я країни.

На платформі дистанційного навчання Центр громадського здоров’я МОЗ України відкрито новий навчальний онлайн-курс: “Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги“, пише 24tv.ua.

Про це в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Цей курс є частиною програми підвищення кваліфікації для працівників первинки, проте участь можуть взяти всі охочі. В курсі заплановані відеолекції, рекомендації з навчальної літератури та багато корисних посилань”,– пише Супрун.

Читайте також: 3 основні причини утворення каменів в нирках: як цього уникнути

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я зауважила, що майже кожен четвертий випадок туберкульозу в Україні – це мультирезистентний туберкульоз.

“Тобто такий, що не піддається лікуванню дуже ефективними протитуберкульозними препаратами. За кількістю хворих із такою формою туберкульозу ми є одним зі світових лідерів, – пише Уляна Супрун.

Додаткові знання про хворобу – один з ефективних шляхів боротьби з нею, – підсумувала Супрун.

Зазначається що за останні 5 років розроблені та протестовані різні моделі надання амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз. Проте ще потрібно багато роботи, щоб ці моделі запрацювали повноцінно.

Related Post