fbpx
Суспільство
За паспортом – чоловік, у душі – жінка: трансгендер із Києва розповів про особисте життя

На фото Інна (зліва) та Ян (справа).

Трансгендер із Києва Інна Ірискіна розповіла про 7-річні стосунки з чоловіком із Росії.

Історію опублікувало видання “Високий замок”.

Інні 39 років. Ще з дитинства вона любила переодягатися в жіноче брання, цілком заперечуючи те, що народилася чоловіком. Повного переходу Інна не здійснила, хоч і планувала спершу  зробити операцію зі зміни статевих органів, обмежила лише гормонотерапією.

“У дитинстві не думала, що я – дівчинка. Мені сказали, що я – хлопчик, і я не заперечувала. Моїм улюбленим заняттям було вигадувати різні фантастичні історії. Жила в уявному світі.  Коли мені було 13 років, приміряла мамину сукню. Після того часто переодягалася у жіноче вбрання, коли нікого не було вдома. Одного разу мама “застукала” мене за цим заняттям і запитала, навіщо це роблю. Розгубилася. Тоді не знала про існування трансгендерів. Мама попросила більше такого не робити, і я пообіцяла, що буду слухняним хлопчиком. Але надовго мене не вистачило”, – розповіла Інна.

Коли Інна здійснила “перехід”, це нікого не здивувало ні на роботі, ні вдома.

“Напередодні моєї появи у спідниці шеф мав зі мною розмову віч-на-віч. Протягом року вживала гормони, тож зміни були помітні.  Керівник запевнив, що я – цінний працівник і роботи не втрачу”, – розповіла Інна.

З Яном із Сочі, своєю другою половинкою, жінка познайомилася в інтернеті. Пять років вони підтримували стосунки на відстані, а пізніше одружилися. Пара розписалася у Деснянському районі столиці. Працівники РАЦСу зауважень до них не мали, адже Інна по паспорту – чоловік, а Ян – жінка. Заяву майбутнє подружжя подавало як звичайна пара. Лише попередили, що наречений буде в сукні, а наречена – у костюмі. Святкове вбрання замовляли у майстерні карнавальних та історичних костюмів, бо хотіли, щоб весілля запам’яталося на все життя. Церемонія пройшла у колі близьких друзів закоханих, більшість з яких є членами української ЛГБТ-організації.

Інна розповіла, що коли Ян почав збирати документи для переїзду в Україну, в нього виявили тяжке захворювання. Нині він проходить курс лікування.

Жінка зізналася, що  мріє й про дітей. Самотужки народити вона не зможе через гормонотерапію. Не виключає варіант усиновлення.

Читайте також: Хто з українців отримує найбільшу пенсію: названо суми

Джерело

facebook