fbpx
Здоров'я
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!

Стоп-лист найбільш шкідливих продуктів від лікаря-дієтолога Наталії Самойленко:

Пахлава

Для багатьох це улюблений десерт, що асоціюється з літнім відпочинком біля моря. Та з погляду дієтології, пахлава – це цукрово-фритюрно-трансжирова бомба, суміш усього найшкідливішого, що тільки може собі уявити дієтолог. Якщо ти ніяк не можеш встояти, купуй пахлаву лише в перевірених кафе, та аж ніяк не на пляжі у вуличних продавців.

Плавлений сирок

Це найбільш нездоровий та недієтичний вид сиру. У деяких сирках молочні жири замінюють маргарином, пальмовою олією, додають хімічні смакові добавки й загущувачі. А це негативно впливає на печінку та мікрофлору кишечника.

Свіжа риба та суші в неперевірених місцях

Необроблена риба загрожує різноманітними інфекціями та отруєнням. Тож дуже ретельно обирай місця, де нею поласувати.

Фаст-фуд

Картопля фрі, чипси, смажене у фритюрі й загалом увесь фаст-фуд готується на рафінованих жирах соняшникової, пальмової та кукурудзяної олії. Ці продукти також належать до трансжирів, а тому є чемпіонами з прискорення старіння нашого організму.

Маргарин

Він заслужено посідає перше місце в нашому антирейтингу. Цей продукт містить купу трансжирів – а вони, як свідчить Всесвітня організація охорони здоров’я, підвищують ризики інфарктів та інсультів. Трансжири порушують роботу ферментів, псують мембрани клітин, збільшують рівень «поганого» холестерину в крові – і це ще далеко не все.

Кола та газована солодка вода
Вона небезпечна не лише величезною кількістю шкідливих речовин, а й банально переповнена цукром. Навіть із позначками light та zero, такі напої сприяють розвитку ожиріння.

Вулична їжа в неперевірених місцях

Якими б апетитними не здавалися біляші, чебуреки чи шаурма, пам’ятай про високі ризики отримання інфекцій та отруєння. Довіряй лише перевіреним закладам та цікався походженням інгредієнтів.

Джерело: 1+1

Читайте також: ЯКЩО ВЖЕ ОБИРАЄТЕ НА СНІДАНОК ЗАПАШНУ КАВУ – ТО ОСЬ ІЗ ЧИМ ЇЇ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУВАТИ: РОЗПОВІЛИ ДІЄТОЛОГИ.

facebook