fbpx
Breaking News
Подруга мені, ще десь місяць тому рецепт дала, а я все відкладала. А тут завалялась у мене капустина, і я вирішила спробувати. І скажу, що ця тушена капуста з яблуками, так-так з яблуками, це – смакота, не те слово!
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Суспільство
Забери зі свого життя ці 10 непотрібних речей і ти відчуєш прилив щастя і задоволення

1. Забудь про потребу завжди доводити свою правоту. Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву чудових відносин, завдаючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Відпусти контроль. Будь готовим відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з тобою – ситуації, події, люди і т.д. Чи то рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозволь їм бути такими, якими вони є.

3. Відпусти почуття вини. Звільнися від потреби звинувачувати інших за те, чим ти володієш або не володієш, за те, що ти відчуваєш або не відчуваєш. Перестань розпорошувати свою енергію і візьми повну відповідальність за своє життя.

4. Зупини негативну розмову з собою. Як багато людей наносять шкоду собі, тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям. Не довіряй всьому, що говорить твій логічний розсудливий розум. Ти кращий і здатен на більше, ніж вважаєш насправді.

5. Забудь про постійної потреби скаржитися на безліч речей – народ, владу, ситуації, події, які роблять тебе нещасним, сумним і пригніченим.

Ніхто не може зробити тебе нещасними, ніяка ситуація не може тебе засмутити, без твоєї на те згоди.

Читайте також: ЩО ВБИВАЄ МОЛОДІСТЬ ШКІРИ: 7 ВОРОГІВ ЗДОРОВОГО ОБЛИЧЧЯ

6. Відмовся від критики. Перестань критикувати людей, які відмінні від тебе, і події, які не відповідають твоїм очікуванням. Ми всі різні.

7. Забудь про потребу справляти враження на інших. Перестань перевтілюватися і бути тим, ким ти не є насправді. Зніми маску, прийми і полюби своє справжнє Я.

8. Перестань чинити опір перемінам. Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.

9. Не приклеюй ярлики. Перестань ставити ярлики на людей і події, про які ти не знаєш або просто не розумієш. І поступово відкривай свою свідомість новому.

10. Відпусти минуле. Знаю, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж теперішній час, а майбутнє трохи лякає. Але тобі необхідно прийняти той факт, що теперішній час – це все, що у тебе є.

Джерело.

Related Post

facebook