fbpx
Економіка
Загиблий постійний представник РФ при ООН надавав якусь іскру негативним заявам про Україну

Україна припинила відбір газу з поземних сховищ газу (ПСГ) і почала його закачування, повідомив керівник відділу зв’язків з громадськістю і пресою ПАТ “Укртрансгаз” Максим Білявський.

“Старт: Україна припинила відбір газу зі сховищ і почала його закачування: 4,5 млн кубометрів на добу”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

У свою чергу комерційний директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко повідомив, що в сховищах залишилося більше 8 млрд кубометрів газу при комфортному мінімумі в 5 млрд куб. м.
“Тобто запас – 3 млрд куб. м газу. І тут я не можу не згадати, як нам восени говорили, що ми повинні купити і закачати на 2,5 млрд куб. м більше. Тобто якби ми тоді послухали, то зараз би в сховищах було б 10,5 млрд, на 5,5 млрд більше комфортного мінімуму. Я розумію, що “запас кишеню не пропалить”, але додаткові 2,5 млрд кубів газу – це близько півмільярда доларів США”, – написав він в Facebook.

Читайте також: ЄЛЬЧЕНКО РОЗПОВІВ ПРО «ЧЕРВОНУ ЛІНІЮ», ЯКУ ПЕРЕЙШОВ ЧУРКІН

Нагадаємо, з початку опалювального сезону, який стартував 13 жовтня 2016 року, і по 4 березня 2017 року Україна знизила запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) на 44,1% (на 6 млрд 500,23 млн куб. м) – до 8 млрд 231,8 млн куб. м.

Джерело.

facebook