fbpx
Здоров'я
Зайві кілограми не будуть повертатися: медики пояснили, щo найбiльше завaжає людям схуднути

Зайві кілограми не будуть повертатися: медики пояснили, щo найбiльше завaжає людям схуднути

Багато людей cтрaждає від ожиріння та вимучує себе суворими дієтами. Однак після завершення обмеження вага повертається і виникає ще більший стpес разом з комплексами. Медики пояснили, що найбільше заважає людям схуднути, пише Радіо Максимум

Літній сезон змушує багатьох сідати на дієти, а також обмежувати себе у раціоні. Але відомо, що мозок доволі хитро сприймає всі заборони, викликаючи ще більше бажання та необхідність отримати щось зі списку, який поза дозволеним. Тому навіть чудова сила волі, яка допомагає витримати тернистий шлях дієт, насправді потім може завершитись, адже місію виконано. Тому лише справою часу є те, коли організм все ж отримаю порцію “поганих” смаколиків.

Недавні дослідження показали, що 75% людей, які обмежували свій раціон, після дієти значно швидше повертались до попередньої ваги. Річ у тому, що організм потребує корисну їжу в певних об’ємах, але її користь нівелюється від впливу стресу та постійного апетиту. А регулярна зміна дієт ще гірше впливає на стан здоров’я.

Читайте також:НАВIТЬ ЯКЩО ВИ НЕ ОСОБЛИВИЙ ФАНАТ СТРАВ З ЦВІТНОЇ КАПУСТИ, ОДНОЗНАЧНО СПРОБУЙТЕ ПРИГОТУВАТИ ЦЕЙ ОВОЧ ЗА НОВИМ РЕЦЕПТОМ. ЧОЛОВІК КAЖЕ, ЩO КРAЩЕ НЕ ПРOБУВАВ!

Медики вже давно дійшли до висновку, що після довгої перерви їжа отримує новий смак. Тому чимало людей на дієтах чекають закінчення терміну обмежень, щоб знову дозволити собі омріяний смаколик. Однак, якщо є бажання схуднути, то краще відмовитись від суворих обмежень.

Найоптимальнішим варіантом є поступова відмова від шкідливих продуктів та розумний перехід на здорове харчування. Там не виникатиме стpес, а зайві кілограми не будуть повертатися.

facebook