fbpx
Суспільство
Закохані підлітки втекли з дому на узбережжя Чорного моря

Дітей знайшли в курортному селищі Залізний Порт, де вони знімали кімнату і розважалися, передає Сегодня.

Юні закохані з Закарпатської області, 16-річний хлопець і 15-річна дівчина, втекли з дому на морський відпочинок в селище Залізний Порт Херсонської області.

Читайте також: «За українську музику»: у Хмельницькому неадекватне подружжя напало на дітей бійця АТО. Відеофакт

Про це повідомляє прес-служба поліції регіону.

Коли херсонським правоохоронцям надійшло орієнтування про розшук неповнолітніх, поліцейські почали обхід місцевих кафе, а також розпитували персонал і відвідувачів про підлітків, показуючи їм фото втікачів.

Одна з працівниць кафе в курортному селищі Залізний Порт впізнала на фото своїх постійних відвідувачів. Жінка сказала, що хлопець з дівчиною обідали в її закладі. Поліцейські залишилися дочекатися підлитків. Коли діти знову прийшли в кафе, їх затримали.

Втікачів доставили на поліцейську станцію, нагодували, після чого повідомили їхнім батькам, що діти в безпеці.

Читайте також: Історія мого кохання: шанс вижити — 1 до 100

“З’ясувалося, що підлітки втекли з дому майже два тижні тому, взявши речі і батьківські гроші. До цього випадку діти неодноразово висловлювали бажання жити окремо від дорослих. У курортному селищі Залізний Порт вони знімали кімнату, вдень загоряли, а ввечері розважалися”, – повідомляють правоохоронці.

На наступний день за юними мандрівниками приїхали їхні батьки разом з представником ювенальної превенції поліції Закарпаття.