fbpx
Шоу-бізнес
Тіна Кароль вийшла в світ у звабливій сукні за п’ять тисяч доларів

На презентації книги співачка продемонструвала ефектний образ.

15 листопада відбулася презентація фотокниги легендарного французького фотографа Sebran D’Argent про співачці Тіні Кароль під назвою “Одним кадром”. До книги увійшли унікальні кадри співачки, зроблені фотографом на плівку в Парижі.

До книги також увійшли фотороботи українських фотографів Антоніни Жарко і Соні Плокідюк. Стилістом всієї книги виступила Світлана Марсон, ідея створення книги належить менеджеру співачки Павлу Орлову.

Під час прес-презентації Тіна Кароль розповіла, що робота над книгою тривала більше року. Д’Аржент знімає виключно на плівку і ніхто не знав, що вийде в результаті.

Читайте також: АЛЬБІНА ДЖАНАБАЄВА ЗДИВУВАЛА СМІЛИВИМ ДEКOЛЬТЕ НА ВЕЧІРЦІ З МЕЛАДЗЕ

“Так, ми дуже хвилювалися, але вірили, що все вийде, – поділилася співачка. – Я рада, що Себран побачив мене саме таку”. Видано “Тіна Кароль. Одним Кадром” в форматі coffee-table book, який має на увазі відсутність тексту і наявність тільки фотографій.

Особливістю книги – відсутність палітурки, що відразу робить з неї набір унікальних фоторобіт.

На презентації книги співачка продемонструвала ефектний образ. Тіна Кароль вибрала розкішне вбрання від італійського бренду Emilio Pucci.

Кароль сіяла в сукні з вирізом і відкритою спиною за п’ять тисяч доларів. Свій образ Тіна доповнила черевиками кольору металік від Baleciaga.

Тіна Кароль в книзі зображена в першу чергу, як муза фотографа, еталон жіночності та cekcyaльнocтi. Поп-діва позує Себрану в неймовірних нарядах від кутюр – Christian Dior, Valentino, Gucci, Louis Vuitton, ArtemKlimchuk, Saint Laurent, Lanvin, Elena Reva, Miu Miu, Poustovit, Dafna May, Ulyana Sergeenko couture і багатьох інших.

Дуже важливий момент – всі кошти, виручені від продажу цієї книги, будуть перераховані до Благодійного фонду Тіни Кароль “Полюс тяжіння” для покупки ліків в дитячі oнкoлoгічні лікарні України.

Джерело.