fbpx
Breaking News
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Суспільство
Завтра в Україні буде ще тепліше

2 березня в Києві хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці та вдень невеликий дощ, вітер західний, 7-12 м/с.

Температура повітря вночі +3 … + 5 градусів, удень +7 … + 9 градусів, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без опадів, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2 … + 5 градусів, удень +5 … + 10 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0 … + 5 градусів, удень +5 … + 10 градусів.

Читайте також: ЯК НЕ СТАРІТИ: 5 ПОРАД ВІД НАУКОВЦЯ

У центрі мінлива хмарність, без опадів, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0 … + 5 градусів, удень +5 … + 10 градусів.

На сході мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці місцями туман, вітер південний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2 … + 5 градусів, удень +5 … + 10 градусів.

На півдні мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці місцями туман, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0 … + 5 градусів, удень +5 … + 15.

Джерело.

Related Post