fbpx
Шоу-бізнес
Зеленський пожартував над Осадчою і Юрієм Горбуновим

Популярний український комік і лідер гумористичної студії “95 Квартал” Володимир Зеленський не упустив можливості пожартувати над українськими телеведучими Катею Осадчою і Юрієм Горбуновим, навколо яких вже давно витають чутки про таємний роман і загальну дитину.

Далеко не єдиний жарт на адресу телезірок прозвучала під час церемонії “Телетріумф 2016”, яка пройшла в столиці 8 грудня.

На урочистій церемонії “Телетріумф 2016” пара також не залишилася без уваги. Ведучий вечора Володимир Зеленський, представляючи в залі Катю Осадчу і Юрія Горбунова, не упустив можливості пожартувати.

“Спочатку ми планували премію почати з появи Юрія Горбунова, що летить під куполом і затиснув між ногами білого коня. А за ним Катя Осадча зі шлейфом пліток, і не тільки ”, — зазначив Зеленський.

Його колега в рамках заходу, актриса і телеведуча Маша Єфросиніна теж не втрималася, запитавши у Осадчої про самопочуття.

“Катя, вже не нудить?”, — пожартував він.

На цьому жарти на адресу закоханої пари не закінчилися. Трохи пізніше на особистій сторінці в Instagram Катя Осадча поділилася загальною фотографією з Горбуновим.

Читайте також: 5 МІФІВ ПРО СНІДАНОК, ЯКІ ВАС ЗДИВУЮТЬ

Джерело.

Related Post

facebook