fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Події
Співробітник Івано-Франківського хлібокомбінату розповів про жахливі речі, які творяться на підприємстві (фото)

В одній із соціальних мереж було опубліковане анонімне “откровення” співробітника Івано-Франківського хлібокомбінату “ЦАР ХЛІБ”.

У повідомленні чоловік описує жахливі речі які творяться на підприємстві та недопустимі антисанітарні умови під час приготування хліба та кондитерських виробів.

“Будь ласка анонімно. Просто накипіло. Працюю на хлібокомбінаті “ЦАР ХЛІБ”. Дістало відношення до працівників, вічно начальство нічим недовольне. Вічно срач, там таракани як коні по складах ходять.

Там де склад з цукром миші ходять, прогризають мішки і туда гадять після чого з цукру какашки не вибирають, а так засипають в чан там де з нього роблять сироп, який дають в хліб і який ми їмо. А коти собі біля чанів з тістом ходять і шерстю трусять. Це ж не має так бути. А щурі ну просто гіганські бігають по цехах.

Но то ше цвіточки, от зараз жарко і в кондитерському цеху яйця стоять просто на землі, не в холодильнику, а на землі. Сам. Бачив на власні очі як жінки били їх і виловлювали опаришів звітам ложкою, і після того ті яйця додають в тісто щоб спекти торт, який ви потім купуєте. Адмін прошу ше раз опублікуй нехай люди знають звичайно анонімно”. – розповідає чоловік.

Також, автор обіцяє невдовзі викласти відео.

 

Читайте також: ВОДІЙ НАМАГАВСЯ “ВДАРИТИ ПО ВЕНІ” ПРЯМО В САЛОНІ МАРШРУТКИ

Джерело.

Related Post