fbpx
Світ
Жахливий інцидент: під час виконання трюку учасниця шоу з арбалета потрапила палаючою стрілою в шию своєму нареченому (відео)

На американському талант-шоу America’s Got Talent стався жахливий інцидент – під час виконання трюку канадка Ембер Лінн Уокер потрапила вогненною стрілою в шию своєму нареченому Райану Стоку.

Про це повідомляє Entertainment Weekly. Трюк з вогненною стрілою повинен був стати завершальним акордом у виступі пари. Спочатку Сток продемонстрував свій талант у ковтанні різних гострих предметів, а потім засунув собі в горло коротку шаблю, у якій на місці рукоятки перебувала невелика мішень.

Дівчина повинна була потрапити в цю ціль палаючою стрілою з арбалета з відстані кількох метрів. Однак замість того, щоб вразити мішень, вона потрапила в шию своєму нареченому.

Із захисних засобів Сток використовував тільки окуляри, тоді як його шия була оголена. Як повідомляють ЗМІ, чоловік не отримав серйозних ушкоджень – стріла лише злегка зачепила його.

Сам Сток заявив, що в інциденті винна не його наречена, а “механічна несправність”. За його словами він радий тому, що йому вдалося легко звільнитися.

Читайте також: “НАШОГО ЦВІТУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ”: ЛЕГЕНДАРНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЖОНГЛЕР ВИКЛИКАВ СПРАВЖНІЙ ФУРОР НА ШОУ ”АМЕРИКА МАЄ ТАЛАНТ 2016” (ВІДЕО)

Джерело.

facebook