fbpx
Курйози
Жарти, розіграші та приколи на 1 квітня

Свято сміху не за горами – через два тижні ви легко можете стати “жертвою” розіграшу. Щоб не залишитися без роботи, підготуйте самі кілька жартів, розіграшів і приколів для своїх друзів і близьких.

Вашій увазі шість жартів на 1 квітня.

Тюбик із зубною пастою або душ

В тюбик зубної пасти можна закачати сметану. А душ у ванній кімнаті направляється на потенційну жертву і змішувач перемикається на душ.

Каструлька з водою

У каструльку наливається вода, закривається зверху листом паперу, перевертається вверх дном, ставиться на рівну підлогу або навіть краще стіл, папір витягується. Вода не витікає. Один з членів сім’ї бачить безгоспну заважає каструлю і піднімає із зрозумілим результатом.

Як варіант замість каструлі береться скляна банка літрів на 3-5 і ставиться там, де це перешкодить потенційній жертві, яка бачить воду і просто доводиться сушити голову як обійтися з найменшими жертвами.

За столом

На сімейному обіді поклади одному з членів сім’ї під скатертину маленький плоский магніт. А на скатертину, як і належить, столові прилади. Смішно вийде, коли людина спробує взяти ложку/виделку/ніж. Головне, щоб біля людини не стояла тарілка з гарячим супом, адже вона легко може вилитися.

Як пожартувати на 1 квітня в школі

На аркуші паперу друкується наступний текст: “У зв’язку з проривом водопровідної мережі занять в школі 01.04.2014 р не буде. Учням старших класів (9-11) з’явитися до 10.00 в робочому одязі з відрами і ганчірками. Адміністрація. “Це оголошення міцно приклеюється до вхідних дверей.

Розіграш на уроці

Напишіть на уроці записку зі словами: “На стелі швабра” і передай сусідові по парті. Скажи йому, щоб після прочитання передав записку далі. Ефект буде приголомшливий, коли кожен, хто прочитав записку, буде шукати швабру на стелі, а з ними і вчителька.

Як пожартувати по телефону на 1 квітня

Телефонуйте кому-небудь і просіть, щоб не відповідали на телефонні дзвінки протягом десять хвилин, оскільки на лінії працює телефоніст і його може ударити струмом. Через кілька хвилин передзвонюєш по цьому ж номеру і, якщо піднімають трубку, видаєш несамовитий крик.

Тим часом у світі святкують День щастя.

Читайте також: 1 КВІТНЯ: ЯК РОЗІГРУЮТЬ У ШОУ-БІЗНЕСІ Й ПОЛІТИЦІ

Джерело.

facebook