fbpx
Breaking News
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
– Вітчим виховував мене 20 років, а я не змогла назвати його татом і не назвала. Шкодую.
Події
Жінка вигнала на вулицю власну матір

На Закарпатті жінка ошукала власну матір. 70-річну Олену Русин донька вигнала на вулицю, відібравши у неї житло.

Про це йдеться в сюжеті телеканала СТБ.

“Жінка обманом підсунула матері дарчу на будинок. Щойно документ набув чинності, посеред зими викинула матір на вулицю. Її прихистили небайдужі сусіди. Жінка каже матері, щоб та йшла жити на квартиру або в будинок пристарілих. Проте вона грошей на квартиру не має. Каже, що пенсія 1200 гривень. Водночас вона додала, що часто хворіє і потребує лікування”, – розповіла пані Олена.

Будинок потерпіла придбала разом із чоловіком у 1970-х. Згодом старші діти створили власні сім’ї і роз’їхалися. 2001 року чоловік помер і з нею залишилася молодша донька. Вона обіцяла доглядати її. Однак слова не дотрималась.

“Навіть навколішки ставала перед образом Божої Матері, казала, що ніколи не покине. Я й підписала документ”, – додала жінка.

За словами адвоката пані Олени, за 20 років із такою цинічністю зіткнувся вперше.

“Жінка прописана. Тому виселити примусово її можливо лише через суд. Згідно із Сімейним кодексом України, вона мала її утримувати, а не виганяти, як собаку”, – зазначив він.

Суд оскаржив угоду про дарування. Проте донька із зятем подали на апеляцію. Нині жінка чекає чергового рішення суду.

Читайте також: Під Харковом чоловік наклав на себе руки на очах у дружини

Джерело

Related Post