fbpx
Події
Жінку викинуло вибуховою хвилею з 5 поверху

Під час вибуху балона в с. Слобожанське по вул. Маяковського, 96 в Зміївському районі Харківської області 28 січня постраждали 5 осіб, повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій України.

“Пожежа сталася в результаті вибуху балона від установки, що виробляє ремонт (монтаж натяжної стелі). В результаті вибуху в квартирі вибиті вікна і вхідні двері квартири навпроти і на 4-му поверсі. Також вибито вікна під’їзду з 3-го по 5-й поверхи. Руйнувань конструкцій не було”, – випливає з повідомлення на сайті відомства в неділю вранці.

За інформацією рятувальників, в результаті вибуху постраждала жінка 1993 р.н., яку викинуло вибуховою хвилею з балкона 5-го поверху. Постраждалу з опіками 50% тіла 2-3 ступеня, верхніх і нижніх кінцівок, з різаними ранами правої гомілки, закритим переломом носа госпіталізували в опікове відділення лікарні швидкої допомоги м.Харкова.

Також постраждали 4 чоловіків – 1965, 1973 і двоє 1993 р.н. Всі постраждалі зі значними опіками тіла були госпіталізовані і перебувають у реанімаційному відділенні Зміївської районної лікарні у вкрай важкому стані.

В ДСНС уточнили, що пожежу від вибуху балона локалізували протягом годину силами 5 відділень пожежно-рятувальної служби на автоцистернах в складі 20 рятувальників.

Читайте також: ВІД 17 ГРИВЕНЬ ДО СОТЕНЬ ТИСЯЧ: ЕКСТРЕМАЛЬНІ ШТРАФИ В УКРАЇНІ

Джерело.

facebook