fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Курйози
Жінку заарештували за 77 тисяч дзвінків колишньому

28-річна мешканку Нью-Мехіко, США, заарештували за нав’язливе переслідування колишнього бойфренда, пише worldnewsdailyreport.com.

Всього лише за тиждень дівчина зателефонувала коханому 77 тис. разів, написала понад 44 тис. смс, послала близько 2 тис. електронних листів.

Крім цього, наполеглива дівчина не полінувалася написати від руки 600 листів за цей період, що вже зовсім неймовірно в наш час.

Таку наполегливість можна виправдати, лише якщо її колишній приголомшливо гарний, розумний, король у ліжку і заробляє більш ніж пристойно. Або просто дуже хотілося заміж.

Читайте також: Помста колишньому: американка помилково спалила не ту машину (відео)

Джерело

Related Post