fbpx
Суспільство
Жителька Коростеня народила 16-у дитину

Жінці 43 роки, її старшій доньці нещодавно виповнилося 24 роки, а троє синів вже одружені

У Коростені (Житомирська область) 43-річна Людмила Камінська встановила демографічний рекорд міста — в середу вона народила свою 16-у дитину. Новонародженого хлопчика назвали Давидом, його вага склала 3,2 кг, а зріст — 52 см. Людмила розповідає, що її старшій дочці нещодавно виповнилося 24 роки, а троє її синів вже одружені і у них є свої діти. Перший раз Камінська опинилася в пологовому будинку в 1992 році, коли їй було 19 років.

Чоловік Людмили, Олександр, працює на місцевому коростенському вокзалі в багажному відділенні, а один із синів служить в армії. “Решта — хтось на виробництві працює, а хтось вдома на господарстві допомагає. У цьому році один з хлопчиків став студентом”, — розповіла сама Камінська.

У Коростенській міськраді нам розповіли, що за багатодітну сім’ю спокійні. “Випадок просто дивовижний і унікальний. Приємно, що це дуже благополучна сім’я — всі дорослі діти працюють або навчаються, а молодші виглядають дуже охайно”, — розповіли в прес-службі міськради. Але ніяких особливих подарунків сім’ї не приготували.

Нагадаємо, найбільш багатодітною в Україні з 2013 року вважається подружжя Намені з села Остриця Чернівецької області. Три роки тому Леонора Намені народила свою 21-у дитину, побивши при цьому своїй же рекорд, встановлений ще у 2011 році!

Читайте також: 11-річний український воротар підписав контракт з «Реалом»

Джерело

facebook