fbpx
Україна
Життя після війни: відеозвернення героя АТО з нейроцентру розчулило всю Україну

З початком російської агресії на Сході України лікарні та шпиталі опікуються пораненими захисниками Вітчизни. Чиїсь поранення легко подолати за стандартними лікувальними протоколами, а от декому пощастило менше — ураження потребують унікального плану лікування та кваліфікованої реабілітації.

Багато тяжкопоранених бійців могли б отримати шанс на подальше повноцінне життя, та інколи справа упирається у матеріально-технічні можливості. І ми докладаємо усіх зусиль для того, аби наші захисники мали можливість пройти повний курс відновлення і забути про наслідки складних поранень, мов страшний сон.

Ще в січні ми з вами зібрали значні кошти та придбали для науково-практичного центру нейрореабілітації Nodus новітній апарат. Унікальний комплекс Armeo Spring чудово зарекомендував себе у провідних клініках світу і служить для відновлення функціональності верхніх кінцівок.

Цей чудодійний апарат дає можливість розрухати уражені руки усього за кілька місяців, у той час, коли заняття із фізіотерапевтом дають практичний результат приблизно через рык. Та і то, на жаль, далеко не у кожному випадку. Наразі на новітньому апараті, коштом самого центру Nodus, проходить курс відновлення вже третя п’ятірка поранених бійців АТО.

Артур Кіреєв – один із цих пацієнтів.

Герой АТО, боєць 93 бригади, Артур отримав тяжкі поранення під час бойового завдання в околицях Донецького аеропорту.

Складні травми хребта, ноги та руки могли б навіки прикувати 26-річного хлопця до інвалідного візка, проте сам Артур налаштований рішуче та оптимістично. Доки спеціалісти вирішують, як же максимально швидко поставити хлопця на ноги, сам Артур впевнено працює над відновленням руки. Придбаний за ваші кошти Armeo Spring допомагає йому повернути максимальну рухливість пораненої кінцівки.

Сам Артур щиро дякує волонтерам: хлопець каже, що значну частину потреб у шпиталях забезпечують саме вони – від найсучаснішої апаратури, на кшталт Armeo Spring, до банальної нижньої білизни для бійців. Отже, наші з вами зусилля не пройшли даремно: саме завдяки народним пожертвам Артур Кіреєв має всі шанси повернутися до повноцінного життя. І будьте певні – хлопчина використовує цей шанс на всі сто відсотків.

Читайте також: “БАБА ЛЮДА” І “ДЄД ПАША”. ДУЖЕ ОСОБЛИВІ ВОЛОНТЕРИ З ПОЛТАВЩИНИ (ФОТО)

Джерело.