fbpx
Події
“Жив тихо, скоріше нелюдимо”: сусіди розповіли про вбивцю поліцейських у Дніпрі

Пугачова описали як тиху і неконфліктну людину

Підозрюваного у вбивстві двох патрульних в Дніпрі Олександра Пугачова сусіди характеризують як тиху, чемну і не питущу людину, передає видання 056.ua.

“Звісно, я досі не можу повірити, що наш сусід таке зробив. Він оселився у нас близько року тому. Начебто квартиру купив. Але, зрозуміла справа, документи я не бачила, тому на 100% щодо квартири стверджувати не можу. Жив тихо, наскільки я знаю, ні з ким не конфліктував. Завжди зі мною вітався. Але не більше”, – розповіла сусідка Пугачова по дому Алевтина.

Жінка живе в середньому, другому під’їзді, а дніпровський стрілок – в третьому. Його квартира на першому поверсі п’ятиповерхівки.

Валерій живе якраз над Пугачовим. Чоловік згадує, що Олександр завжди був чемний і чудово жартував.

“Бувало, я прибираю тут, у дворі, а він прямо з вікна зі мною вітається, так, поспілкуємося трошки. Про себе він не розповідав і в гості не запрошував. Вже потім, коли все сталося, я потрапив до нього в квартиру як понятого. Затишна, досить упорядкована, чиста квартира. Він жив один, іноді до нього приходила жінка з маленькою дитиною. Наскільки можу судити – його колишня дружина. При цьому сусід не пив – в квартирі жодної пляшки. Та й я не бачив його ні разу п’яним”, – розповідає чоловік.

Про те, що їхній сусід скоїв вбивство поліцейських, Валерій дізнався з новин. Хоча якісь припущення щодо особистості Пугачова у Валерія були.

“У неділю близько другої години дня до мене в квартиру постукали правоохоронці і попросили покинути житло. Змушений був зібратися і вийти на вулицю і вже звідти спостерігати за тим, що відбувається. У мене ще була думка подзвонити сусідові знизу, запитати: чи не тебе чи, Саша, шукають?” – Додав Валерій.

За його словами, у Пугачова було відразу кілька мобільних телефонів. Тому інформацію про те, що поліція вирахувала вбивцю своїх колег по мобілці, вважає не цілком правильною.

Олександра, яка живе в цьому ж будинку, також як і Алевтина говорить, що до сих пір не може відійти від шоку.

“В голові не вкладається, що таке могло статися. І що це зробив він. Жив тихо, скоріше нелюдимо. Нічим не виділявся. Вітався, з моїм чоловіком іноді про риболовлю говорив. А так – нічого такого, що могло б видати в ньому бандита”, – стверджує жінка.

Вона підтверджує слова Алевтини про те, що Пугачов жив не в орендованій, а купленій квартирі.

“Наскільки я знаю, квартиру йому подарували батьки. Бачила, що до нього приходила жінка моїх років і жінка з дитиною молодше. Можу припустити, що це була його мати (вона навідувалася частіше) і дружина чи кохана жінка”, – розповіла Олександра.

У поліції підтвердили, що Пугачов жив не в орендованій квартирі. Але вона була оформлена, як предмет дару. Машина “Сітроен”, на якій їздив підозрюваний у вбивстві патрульних, записана на іншу особу.

Нагадаємо, 25 вересня в Дніпрі двоє патрульних зупинили чоловіка за порушення ПДР, той відкрив стрілянину по патрульним. В результаті поліцейський загинув на місці, його напарниця померла на операційному столі.

У скоєнні злочину підозрюють Олександра Пугачова, колишнього бійця “Торнадо”, який знаходився в розшуку за скоєння інших тяжких злочинів. Його затримали, але він своєї провини не визнає і каже, що Пугачов – не його прізвище. Він намагався прооперуватися в лікарні за підробленим паспортом, але з лікарні про його місцезнаходження повідомили поліцейським.

Читайте також: Дніпровському стрілку висунуто підозру, його впізнали троє свідків

Джерело

Related Post

facebook