fbpx
Україна
Журналіст викрив брехню щодо вбитого українського співака в АТО

Росія продовжує вести агресивну інформаційну війну. Цього разу вони поширили інформацію щодо снайпера, який нібито вбив бійця АТО, співака Василя Сліпака.

Журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook пише, що прокремлівські ЗМІ поширили чергову брехню щодо снайпера-вбивці.

“Всі російські ЗМІ розмістили абсолютну нісенітницю щодо якогось снайпера, з помітним російським акцентом, який стріляв по позиції нашого кулеметника і нібито застрелив бійця “Правого сектора” Василя Сліпака. Насправді, судячи з розповіді, цей російський снайпер взагалі не перебував на місці загибелі”, – пише Бутусов.

Як відомо, снайпер розповів, що начебто стріляв в українського кулеметника. Та у боях біля Дебальцевого того дня бійці АТО взяли дві стратегічні висоти.

“Снайпер супротивника розповідає, що нібито він був поруч з висотою, бачив наших атакуючих воїнів, і вів прицільний вогонь з 500 метрів. З такої дистанції СВД б’є напевно. Раз снайпер сидів біля висоти і все бачив, то йому було б дуже зручно бити і по інших бійцях. Але в тому місці, де загинув Василь, інших загиблих не було, а висоту взяли. Противник був узятий в кліщі, перебили майже всіх, втекли деякі, на висоті залишилося до 20 трупів 7-ї мотострілецької бригади окупаційних російських військ “ЛНР”. Снайпер, судячи з розповіді, не постраждав, хоча якби його позиція була такою зручною, він мав усі можливості зірвати нашу атаку. Наша атакуюча група була невеликою”, – зазначив він.

За словами журналіста, це у Росії роблять для підняття бойового духу бойовиків, адже відомо, як вони зараз масово дезертирують. Тож розповідь снайпера варто вважати черговим фейком від пропагандистських ЗМІ.

Читайте також: Порошенко посмертно нагородив Сліпака орденом

Нагадаємо, пропагандистський телеканал Life розповів, що бійця АТО нібито застрелив снайпер з позивним Морячок. Після цього український снайпер повідомив, що це не він, і бійці знають, хто є справжнім вбивцею Василя Сліпака.

Зазначимо, відомий оперний співак Василь Сліпак загинув від кулі ворога вранці 29 червня під час бою під Дебальцевим.

Джерело

facebook