fbpx
Шоу-бізнес
Зірка “Інтернів” захворіла після суворої дієти

Світлана Пермякова змінила імідж

Актриса Світлана Пермякова, яка зіграла медсестру Любу в серіалі “Інтерни”, захворіла після суворої дієти. Зараз зірка може дозволити собі солодощі. “Взимку я схудла, прекрасно виглядала, але через якийсь час організм виснажився, і я трошки похворіла, – зізналася артистка. – Зрозуміла: не можна жертвувати здоров’ям заради краси. Тому на дієтах не сиджу. Звичайно, деякі обмеження ставлю: я ласунка і намагаюся себе стримувати. Але якщо, припустимо, їдемо на дачу, чому б не зробити шашлики, якщо вони в радість? Тим більше, що на свіжому повітрі калорії відразу ж випаровуються”.

Зараз Світлана почуває себе прекрасно, за її словами, в тому числі і завдяки нормальному для неї вазі. “Нещодавно я трохи змінила імідж, зробила коротку стрижку, – цитує актрису “Антенна”. – А ще повернулася до своєї оптимальної ваги. У кожної людини існує вага, з якою їй комфортно. Якщо відчуваєте себе рухомим, активним, серце в порядку, судини не пустують, залишайтеся собою!”

Читайте також: Як худнуть супермоделі: дієта ангелів Victoria’s Secrets

Крім того, Пермякова змінила гардероб – за її зовнішнім виглядом стежить колишній цивільний чоловік і батько її дочки Варі Максим Скрябін. “Разом ходимо в магазин, він вибирає мені одяг, виходить гармонійно і здорово. До зустрічі з ним я носила “бабусині” речі. Він каже: “Це ти будеш одягати років через 20, а зараз треба підкреслювати принади”. Намагається схилити мене до молодіжного стилю, більш спортивного”, – поділилася Пермякова.

Джерело

facebook