fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
Зірка серіалу “Бригада” опинився в центрі скандалу

Співробітник митниці написав на артиста заяву в поліцію за образи, які зачепили його людську гідність.

Зірка серіалів “Бумер” і “Бригада” 45-річний Володимир Вдовиченков виявився в центрі скандалу. За словами актора, під час митного огляду в аеропорту Внуково він піддався домаганню з боку працівника аеропорту. До артисту підійшов чоловік і, не пред’явивши службового посвідчення, почав обмацувати Володимира, в тому числі і його сідниці.

Така поведінка незнайомого чоловіка не сподобалося Вдовиченкову і він почав ображати митника. В результаті між чоловіками виникла словесна перепалка, яка настільки образила службовця повітряної гавані, що він написав на актора заяву в поліцію, в якому попросив притягти зірку російських фільмів до відповідальності.

Нагадаємо, всенародна слава прийшла до Володимира Вдовиченкова на початку 2000, коли на екрани вийшов бандитський серіал “Бригада”. Пізніше актор додав собі популярності, знявшись в картині “Бумер”, де він знову зіграв бандита.

Читайте також: САМОГУБЕЦЬ ВСТРОМИВ СОБІ У СЕРЦЕ НОЖА БІЛЯ ЦЕРКВИ

Джерело.

Related Post

facebook