fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Світ
Зіркою інтернету стала балерина з однією ногою (відео)

15-річна Габі танцює незважаючи на те, що позбулася кінцівки через рак.

У американки Габі Шулло виявили рак кісток, коли їй було всього лише дев’ять років. Дівчинка найбільше на світі любила танцювати і займалася балетом, але лікарі сказали: доведеться ампутувати ногу. Їй видалили більшу частину кінцівки, в тому числі і коліно.

Остеосаркому у Габі знайшли випадково, коли зробили рентген після падіння. Тоді вона була впевнена – станцювати більше не вийде. Однак завдяки інноваційній ротаційної хірургії дівчинка знову повернулася до улюблених занять. Як? Медики залишили здорову частину гомілки і пересадили її, повернувши на 180 градусів, і тепер стопа функціонує як коліно

Габі отримала можливість знову відчути себе балериною, хоч і на протезі, і навіть брати участь у хореографічних конкурсах.

В майбутньому Габі мріє стати медсестрою або лікарем, щоб лікувати рак. Уже зараз вона стала офіційним представником організації The Truth 365, мета якої – поширення інформації про рак у дітей.

Читайте також: “Лімфома! Звертаюся до тебе! Я не здаюся і не здамся! Я не боюся!”

Джерело.

 

 

Related Post

facebook