fbpx
Breaking News
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Фучки з квашеної капусти – найсмачніша страва мого дитинства! Я як приїздила на канікули до бабусі у Львів – так вона їх і смажила цілу купу! Смажила різні, але саме з квашеної капусти – то така смакота, вам не передати! А готуються вони до непристойного просто! Порадуйте рідних!
– Немає у мене мами, тітонько, немає у мене мами, – сумно відповів хлопчик
Стали відомі подробиці. Ось хто може замінити Олексія Гончарука на посаді прем’єр-міністра України. Що думаєте?.. 
Інтернет
Зірку Instagram згвалтували та вбили в Нью-Йорку

Тіло популярної фітнес-блогера Карини Ветрано (Karina Vetrano) виявили в парку Спрінг-Крік в районі станції метро Хауард-Біч, де американка зазвичай здійснювала щоденну пробіжку, повідомляє New York Post.

Як встановили співробітники правоохоронних органів, 30-річну Ветрано задушили. На її тілі також виявили сліди сексуального насильства.

Тіло Каріни знайшов її батько, Филип Ветрано (Philip Vetrano). Чоловік звернувся в поліцію, оскільки був стурбований тривалою відсутністю дочки. Він разом з правоохоронцями брав участь у пошуках.

Читайте також: 49-річний мільйонер з Італії підкорив Instagram (відео)

На аккаунт шанувальниці фітнесу в Instagram були підписані близько 12 тисяч користувачів. Дівчина регулярно публікувала знімки зі своїх пробіжок і тренувань.

Як розповів поліції Філіп Ветрано, він просив дочку не займатися джоггингом в малолюдному парку, проте вона запевняла, що все буде в порядку.

Related Post

facebook