fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Україна
Змінив до невпізнання: наймолодший в Україні глава сільради повертає до життя село в Черкаській області

У населеному пункті є безкоштовний Wi-fi, відремонтовані дороги та укомплектовані навчальні заклади, а в оновленому будинку культури незабаром буде кінотеатр і тренажерний зал.

У Черкаській області наймолодший в Україні глава сільради, 24 річний Артем Кухаренко змінив рідне село Подільське до невпізнання. Він балотувався на посаду в 2015 році, коли був ще студентом. Тоді його кандидатуру підтримали 80% селян, повідомляє телеканал “24”.

В першу чергу хлопець взявся за дороги. Асфальтувати – дорого. Тому за 30 тисяч гривень залатав ями бетоном. Фінансово допомогла районна рада та спонсори. Однак левову частку селяни самі заробили на благодійному концерті.

Пізніше в центрі Подільського з’явився безкоштовний Wi-fi, а у відремонтованому будинку культури незабаром буде кінотеатр і тренажерний зал. Також в сільських освітніх установах замінили вікна та двері, закупили в шкільні класи нові парти, а в дитсадок – ліжечка та іграшки. На вулицях же повністю відновили освітлення.

У селі живуть 800 осіб. Більшість працює на місцевих фермах. Молодь хоче залишитися жити в селі і подає до сільради заявки на житло. Наприклад, занедбаний гуртожиток в перспективі стане будинком для не менше 20 молодих сімей Подільського.

Бюджет села становить один мільйон гривень. Тому місцева влада вже в пошуках фінансування. Перше, що потрібно, це провести каналізацію, воду і газ в гуртожиток.

Молодий керівник вже в цьому році планує створити в селі зони відпочинку, відновити озеро, провести людям воду, зробити дороги і заснувати сміттєвий кооператив. Але найголовніше – це знайти інвесторів, а потім забезпечити селян роботою.

Читайте також: В Україні затвердили проект реформи освіти

Джерело

Related Post