fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Події
Знайдено тіло депутата з вогнепалом

У Харківській області знайшли тіло депутата райради з вогнепальними пораненнями.

Про це повідомляє УНІАН посилаючись на відділ комунікації ГУНП України в Харківській області.

Загиблим є 45-річний мешканець села Лукашівка.

Встановлено, що тіло загиблого знаходилося біла ставка. Біля нього знайдено рушницю.

Працівники поліції встановлюють обставини події, проводять збір речових доказів, опитують мешканців села. Слідчі дії тривають.

Читайте також: Ющенко і Кравчук літали в Стамбул з таємною місією

Джерело.

Related Post

facebook