fbpx
Суспільство
Знайшла сина через рік – він в метро жебракував

Вийшла я заміж 5 років тому за іспанця, кpoв в його жилах іспанська гаряча. Ці він мене і привернув в ту Новорічну ніч. Ми з друзями поїхали на новорічну ялинку в центр, погода була хороша.

Його я помітила одразу. Шоколадні волосся, чорничні очі, а загар? ммм.

– Я хочу, щоб він був мій. – подумала про себе я.

Думка та була речей. В середині свята його компанія раптом підійшла до нас познайомитися. Ми всі разом пішли в кафе. Ось тоді-то і відбулося те моє фатальне знайомство з чоловіком. Він дивився на мене впевненим поглядом, а мені хотілося провалитися.

Напевно, кожна жінка хоч раз у своєму житті зустрічала такого чоловіка, від якого метелики в животі, починаєш нервувати і впадати в паніку.

Це він! Роман у нас закрутився дуже швидко і Анель мені запропонував вийти за нього заміж. Боже, це було невимовне відчуття.

Мені здавалося весь світ навколо як на фотографії та весь фокус на ньому. Я хотіла побачити реакцію оточуючих, але не могла сфокусувати погляд. Я так розхвилювалася.

Мене досі трясе від тієї думки, коли я згадую. Це було так хвилююче. Ми одружилися і незабаром у нас народився син. Ми його назвали Боря.

Наша сімейне життя з Анеля не найліпшим чином. Він виявився темпераментним чоловіком у всьому. Я не могла витримати його темп в ліжку, мені стільки не треба було, скільки йому.

Читайте також: ЖІНКА ВИКУПИЛА ДІВЧИНКУ У БАБИ З МЕТРО І ДАЛА ЇЙ ШАНС НА ЖИТТЯ

Він вічно чіплявся до мене, чоловіка з його країни звикли, що жінки їм служать. А у мене характер свавільний, я за рівноправність в сім’ї. Загалом, дуже і дуже шкода, що не обговорили модель сім’ї з самого початку.

Ось учіться, дівки, на моєму досвіді. Виявляється, бачення сім’ї може в корені відрізнятися. Наші сварки з Анеля швидко переросли в емоційні бійки. Анель псував мої речі, він міг вихопити навушники з вух і розірвати їх на частини. Це було весело і страшно. Я усвідомлювала, що це тільки початок.

Одного разу Анель повернувся додому в стані алкогольного сп’яніння, схопив трирічного сина і сказав, що їде на батьківщину. Я плакала, валялася в ногах у нього. Але він був сильним чоловіком, він буквально кинув мене в сторону.

Взяв Борю і в чому він був, в тому і пішов з ним в осінь. В Іспанії мене не пускали, візового центру вічно щось не подобалося. Моя душа боліла. Я відчувала себе винуватою за те, що мій син десь там, а я тут.

Так минув рік! Рік моїх мук, сущого пекла. Я постаріла в свої 35 років. Я вже знала все представництва Європи у нас в місті, тому що я в них жила. Ніхто не хотів мені допомогти. Всі були немов глухі.

В душі я практично змирилася з тим, що більше сина ніколи не побачу. Втішало лише одне, що Анель любив сина дуже.

І я дуже сподівалася, що він подбає про нього. Я писала йому листи на батьківщину, але вони все залишалися без відповіді. – Ось егоїст! – в серцях думала я. Одного разу повертаючись з роботи, я вирішила проміняти автобус на метро, ​​скучила за тим особливому підземному запаху. Ще на вході я почула гарну музику і щебетання дітвори.

Стала перебирати в кишені дріб’язок. Підняла очі, а там мій Боря. Весь брудний, в дивному одязі. Але це він! Я підбігла до нього стала розглядати його, чи все з ним добре. Він начебто згадав мене, але нервово озирався на всі боки. – Забув. – з досадою подумала я. – Синку, це ж я, твоя мама.

Пам’ятаєш? – Я заспівала нашу улюблену пісеньку. Я її завжди йому співала перед сном. Раптом в очах Борі прокинувся живий вогник. Він згадав! Того вечора я Борю забрала додому.

Я мила його з такою любов’ю. Мені здавалося я по кожній клітинці його шкіри скучила. – Боже, дякую! Я на таке диво навіть не розраховувала! Дякую тобі! – Плакала я, все ще боячись, що це сон.

Виявилося, як потім я з’ясувала, Анеля обікрали тоді на вокзалі, забрали документи і одяг. Але він гордий, повертатися не став, це б означало що він слабак, а в їхньому роду чоловіки перед жінкою не показують слабину.

Вони жили в якійсь халупі, Анель допомагав з рестораном одному заможному чоловікові.

А Боря був наданий сам собі. Подружився з вуличними хлопцями і кочував разом з ними. Я подала в суд і виграла його.

Тепер Боря офіційно може жити зі мною. Нас розвели. Ми з Анеля тепер один одному чужі люди. Але більше я йому не довіряю і з сином бачитися не даю.

Мені ніхто вже не поверне той 1 рік, коли я була ні жива, ні мертва. Ось така історія була в моєму житті.

Тепер я точно знаю, що якщо віриш всім серцем, то Бог обов’язково тебе почує і все складеться рівно так, як потрібно!

Джерело.

facebook