fbpx
Breaking News
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Суспільство
Зниклий кіт возз’єднався з господарем через дев’ять років

Житель шведського міста Шеллефтео знайшов свого улюбленого кота, якого втратив ще в 2008 році.

Кіт на прізвисько Ернст був улюбленим вихованцем підлітка на ім’я Джек Норхейм рівно до того дня, коли не повернувся додому з прогулянки дев’ять років тому.

Хлопець вирішив, що кіт загинув в результаті нещасного випадку.

За минулі роки Джек виріс і переїхав до Норвегії, де завів подругу і дитину. У минулому році він повернувся назад в Шеллефтео, а тиждень тому йому подзвонили з місцевого притулку для домашніх тварин і запитали, чи не хоче він забрати свого кота.

Приголомшений Джек дізнався, що в притулок потрапив безпритульний кіт з чіпом, на якому опинилася інформація про його старого господаря. Як з’ясувалося, весь цей час Ернст жив у літньої пари в селі недалеко від Шеллефтео, а коли його господарі померли, він був переданий в службу охорони тварин.

Джек спочатку не повірив в те, що трапилося. Однак по приїзду до притулку він переконався, що перед ним дійсно його давно втрачений вихованець.

Читайте також: В УКРАЇНУ ЙДЕ ВЕСНЯНЕ ПОТЕПЛІННЯ

Джерело.

Related Post