fbpx
Breaking News
Ви, напевно, не раз стикалися з ситуацією, коли просто світитеся від щастя, хочете поділитися цим почуттям з усім світом, а у відповідь – лише косі погляди й несхвалення. Чому ваш внутрішній світ так дратує людей, що живуть у темряві?
Це не звичайні голубці, а КАПУСТЯНІ ЗАВИВАНЦІ. В них зовсім інша начинка і вони набагато смачніші від традиційних голубців. Такі готує бабуся мого чоловіка – ви не повірите, яка то смакота! І я вже теж, на щастя, навчилася їх готувати.
Прочитайте цю притчу! Вона навчить вас, як не втрачати надію!
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Події
Зниклу безвісти неповнолітню франківчанку Діану Тимків знайшли мертвою (фото)

Тіло 17-річної Діани Тимків, котра зникла вранці 17 серпня, знайшли ввечері 18 серпня у промисловій зоні Івано-Франківська.

Батьки вже опізнали Діану.

Як стало відомо  у правоохоронних органах, її знайшли повішеною на вулиці Красівського, поблизу Івано-Франківського військового ліспромкомбінату.

Попередня причина смерті – самогубство.

Тим не менш, відкрите кримінальне провадження за статтею умисне вбивство, розпочалося слідство для вивчення причин її смерті.

діана тимків.1111jpg

Читайте також: «МАМО, ВИБАЧ». В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ШКОЛЯРКА ВИСТРИБНУЛА З 8-ГО ПОВЕРХУ ЧЕРЕЗ НЕЩАСЛИВЕ КОХАННЯ

Джерело.

Related Post

facebook